Myśląc o tym, co może nam zaproponować deweloper, w większości przypadków myślimy tylko o budynkach które on stawia, a wśród których my możemy poszukiwać tej najlepszej propozycji. Warto jednak wiedzieć, że deweloper w swoich usługach może nam zaproponować znacznie więcej, a co się z tym wiąże, może się okazać, że naprawdę będziemy mogli liczyć na jego pomoc w szerokim zakresie.

Co dodatkowego?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że deweloper poza pokazaniem wybudowanego mieszkania, albo wybudowaniem domu pod nasz projekt, może nam także pomóc w zaciągnięciu niezbędnego kredytu. Skontaktuje on nas wówczas z odpowiednim doradcą finansowym, a ten będzie mógł sprawdzić dla nas różne propozycje kredytowe, tak abyśmy mieli pewność, że zaoferuje nam tą najlepszą opcję.

Dodatkowo może nam też zaproponować opłacenie rzeczoznawcy, który określi, czy mieszkanie, które nam proponuje jest w dobrym stanie. To my wybieramy takiego fachowca, a deweloper pokrywa za nas koszty jego wynajęcia. Wówczas będziemy mieli pewność, że wszystko jest jak należy, sami nie będziemy musieli nic płacić za taką kontrolę, a to oznacza, że naprawdę warto skorzystać z takiej możliwości.

Urządzenie wnętrz też jest w ofercie

Jeżeli nie mamy wizji przestrzennej, jeśli patrząc na jakieś pomieszczenie nie zdajemy sobie sprawy, w jakich kolorach może najlepiej wyglądać i jak powinno być wszystko ustawione, to warto zatrudnić ekspertów.

Może się tutaj okazać, że deweloper będzie oferował nam taką usługę, a co się z tym wiąże, że nie tylko wybuduje nasz dom, czy mieszkanie, ale także zadba o to, aby było ono odpowiednio urządzone. Oczywiście wszystkie propozycje będą z nami uzgadniane, nie mniej będziemy mieli pewność, że cały ten proces jest w rękach profesjonalistów, którzy naprawdę dobrze się na tym wszystkim znają. Albo możemy powiedzieć, co chcemy mieć w jakim pomieszczeniu, jakie dokładnie farby ma zakupić, a on zaopatrzony w te wyznaczone przez nas rzeczy zajmie się malowaniem i ustawianiem ich w odpowiednim miejscu. Deweloper oferuje nie tylko gotowe domy, ale także proponuje nam wybudowanie tego, który sami sobie wybraliśmy na podstawie projektu.

Co więcej, oferuje nam także pomoc w wykończeniu tego naszego wymarzonego mieszkania, tak abyśmy mogli się tam wprowadzić najszybciej jak będzie to możliwe.

mapa do celów projektowych szczecin www.signitum.pl