Letni upał i lejący się z nieba żar nie muszą przerażać. Dla wszystkich tych, którym wysoka temperatura przeszkadza, stworzono cały wachlarz pawilonów ogrodowych.

Ich kształty oraz materiały, z których zostały wykonane mogą wprawić w osłupienie. Jednak bez wątpienia stanowią jedne z kluczowych elementów ogrodowego wystroju.

Mając do dyspozycji dużo przestrzeni, można pokusić się o ustawienie stałego zadaszenia, które bez względu na porę roku, będzie chronić przed słońcem. Wykonane z drewna lub metalowych stelaży może służyć przez lata, stanowiąc zacisze rodzinnych spotkań.

Decydując się na takie miejsce, należy pamiętać o tym, aby wcześnie przemyśleć miejsce, w którym zostanie zbudowane. Istnieją jednak rozwiązania bardziej praktyczne, cenione zwłaszcza przez osoby, które lubię urządzać ogród w zależności od powszechnie panującej mody.

Do takich celów nadadzą się pawilony przenośne oraz parasole ogrodowe, które z łatwością można zdemontować, przemieścić lub pod koniec sezonu schować, np. pod balkon. Wyżej opisane rozwiązania oraz inne prace ogrodowe Wrocław, osiągną najlepszy efekt, gdy wykona je doświadczony specjalista!

https://kturaarchitekci.pl/